Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs2/firestartercz/home/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs2/firestartercz/home/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs2/firestartercz/home/www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Project detail | Firestarter / kreativa / produkce / marketing
zavřít oknootevřít okno

The Luxury Residence In Forest

Vždy bylo pro nás důležité používat nejen hlavu, ale i srdce v harmonii. Na první místě nebyl byznys a honba za ziskem, ale vášeň a cit. Ten báječný pocit pro něco vzplanout. Později jsme se naučili méně soudit, více vnímat, více se radovat a především být šťastní každý den. Firestarter říká: toto jsou mé hodnoty…

OBJEVIT SVŮJ TALENT

První a zásadní krok v životě probuzeného člověka a důvod existence na planetě Zemi je objevit a rozvíjet svůj talent. Naše talenty jsme díky našim klientům dokázali rozjet na maximum!

BÝT ŠŤASTNÝ

Důvod, proč cokoliv dělám je, že mě to dělá šťastným. Pokud ne, změním to. Ano, tak uvažuje Firestarter. Pokud se pro něco rozhodne, je zásadní, aby byl šťastný.

PŘIROZENĚ KOMUNIKOVAT

Hovořím tak, abych rozuměl především sám sobě. Pokud cítím, že je to tak, pak mi bude rozumět celý svět. V praxi to znamená opravdu komunikovat jednoduše, přirozeně.

ZŮSTAT VE SVÉM STŘEDU

To znamená, že není dobré žít zcela v levohemisférovém a ani v pravohemisférovém světě, ale zůstat ve svém středu a v rovnováze. Dokud budeme žít v hmotném světě je třeba skutečně využívat i levou hemisféru a ne pouze “létat”.

PROBUDIT SE

Co to přesně znamená? Probuzený člověk do nového světa to pozná a cítí. Neprobuzeným přeji mnoho sil k tomuto kroku. Jsem vděčný za to své probuzení a skvělé vibrace!

NELPĚT NA INFORMACÍCH

Hodně jsem se toho na své cestě naučil a budu podporovat ty, kteří mě o pomoc požádají. Vše musí být však vyváženo energií vydanou za přijatou. První má konzultace je nezávazná a bezplatná, další schůzka znamená, že začínám pracovat.

POUŽÍVAT SELSKÝ ROZUM

Nehodnotím lidi dle toho, zda mají “titul” a “papír” nebo dokonce “pozici”, ale jestli skutečně něco sami umí. Tím se prokazuje schopnost použít selský rozum.

DÁT DRUHÝM ŠANCI

To je to nejvíc, co můžete v rámci spolupráce druhému dát. Proto podporuji novou krev.

MILOVAT SE

lidem, to dává logiku. Sebeláska mi umožňuje milovat i ostatní lidi na planetě a chovat se skutečně jako lidská bytost, která myslí, cítí, miluje, a tím naopak vědomě neubližuje druhým.

MÍT SVŮJ POSTOJ

Znamená to, že mám názor, za kterým si stojím a vyjadřuje mou hodnotu života. To, co říkám, to také žiju. Mít pevný postoj znamená, že se mnou nikdo nemůže manipulovat jak se mu zachce..

NASLOUCHAT TRHU

Na obchodní schůzky si jdu především poslechnout co vás trápí, a tím dokážu okamžitě zjistit, co pro vás můžu udělat. Umím toho opravdu hodně a můžu vám pomoci, pokud budete sami chtít.

ZNÁT SVOU CENU

Nepracuji za méně, než sám sebe oceňuji. Vím, že to vždycky někdo udělá “levněji”, proto není důvod abych to byl právě já. Uvědomuji si hodnotu, kterou do práce vkládám.

NEMANIPULOVAT

A nenechám se také manipulovat. Rozeznám tyto staré techniky, které se v mém světě dávno nepoužívají. Je zbytečné to zkoušet, vše se obrátí okamžitě proti manipulátorovi.

REZONOVAT SE SPRÁVNÝMI

Rezonance v souladu přináš nejlepší výsledky.

NEDÁVAT SLEVU

Vážím si klientů, kteří se mnou naváží hodnotnou spolupráci a těm rád nabídnu benefit, rád potěším darem. Dávám benefit, nedávám slevu.

  • Clients: Ethan Hunt
  • Completion: February 5th, 2017
  • Project Type: Villa, Residence
  • Architects: Logan Cee