Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs2/firestartercz/home/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs2/firestartercz/home/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs2/firestartercz/home/www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
about | Firestarter / kreativa / produkce / marketing

We Do Great Design For Creative Folks.

Bauhaus is a Creative PSD Template for Architecture & Interior.
Totally focused on tools to enhance and help your content shine. We have created this theme thinking only in options helpfully for the daily needs in a creative environment like an agency, a small studio or for the many freelancers out there seeking for a good looking portfolio but with coherent tools.

As a result working with hundred of creatives all these past years, we are now delivering a theme that will be part of your toolset for a lot of time, we are totally sure about this.

We also know that you´ll love Bauhaus as much as we do

Kreativa

Kreativa je ve Firestarter bezpochyby nejsilnější složka! A tak když slyšíme otázku: "At nemáte nějaký nápad?", vnese nám to nejprve lehký úsměv na tvář a hned po tom začínáme s prací na konceptu právě pro vás. Více informací hledejte na www.vizionarakreativec.cz.

Produkce

Film, audio, foto, 3D animace, grafika, webové prezentace - to je základ v naší práci. Ovšem slovo produkce má mnoho dalších významů a tomu rozumíme. Tedy pokud potřebujete ještě více pro váš byznys jako platformy, obsah, copywriting, kontaktujte nás.

Marketing

Vymyslet, vyrobit a dál? Nikdy nenecháme naše klienty osamocené s hotovou službou nebo produktem, ale naopak tímto finišujeme proces, který nám byl zadán. Umíme zviditelnit službu, produkt, člověka, myšlenku, nadaci, hnutí i politickou stranu.

Alex Ferguson
CEO Founder
Alex Ferguson
CEO Founder
Alex Ferguson
CEO Founder
Alex Ferguson
CEO Founder
Alex Ferguson
CEO Founder
submit
your
resume