Firestarter / služby

3D a virtuální realita

Největší kus práce jsme v této oblasti odvedli pro německkou strojírenskou společnost Inotec. Naše práce je vidět online i na největším potravinářském veletrhu Anuga v Kolíně. Nad Rýnem.

brand building

Pracujeme s tím nejcennějším, co firma má, a to je značka. Ať už se staráme o tu vaši stávající nebo tvoříme zcela novou, vždy pracujeme s logem, sloganem firmy, audio logem a motion grafikou. Ale to je jen začátek…

copywriting

Samo-sato.

event management

Pořádat večírky není naše primární zaměření, ale dobrý chlebíček nikdy neodmítneme! Umíme uspořádt malou party pro firemní klienty, až po několik pódií na hudebním festivalu. A těch let na VIP party Barum rally…

Firestream

Potřebujete profesionální stream, kdy opravdu o něco jde? Tedy o kvalitu přirozeně! Potřebujete prezentovat produkty, služby, team, vaše myšlenky… pak potřebujete profesionální živý broadccast servis od Firestarter. Maximálně 8 kamer, včetně motorizovaného kamerového jeřábu nebo gimbalu s bezdrátovým přenosem.

filmová produkce

Reklamní a produktové spoty, firemní filmy a reportáže, příběhy značek. V profesionální filmové kvalitě od 4K výše, včetně barevných korekcí tzv. colorgradingu, střihu, titulků a vícejazyčných mutací. Voiceover a autorská reklamní hudba jsou samozřejmostí.

firemní televize

V ordinaci, na chodbě kliniky, v hotelovém lobby, u recepce vaší firmy – máte jiné oblíbené místo? Právě tam pro vás bude fungovat vaše vlastní digitální televize s namíru vytvořeným obsahem. Privátní kanál, který bude správně komunikovat vaši značku, logo, produkty, služby, lidi. Přirozeně ve 4K, se studiovým zvukem, titulkováním, možnou pravidelnou změnou obsahu.

firemní rádio

„Paní Nováková na kasu pět prosím!! nebo „Coca Cola nyní v akci v uličce šest“ – tak to přesně není to, o čem se můžeme bavit. Ale pokud chcete mít své vlastní rádio třeba v prodejně luxusního oblečení s namíru vybranou hudbou, znělkami, citáty atd. jako třeba Moda London v Luhačovicích, pak se dejme do práce.

firemní magazín

Chcete příklad? Náš digitální firemní magazín jsme začali vydávat již v roce 2013 s tisíci přístupy měsíčně. Později jsme vyráběli i tištěný magazín Fabrika s 30.000 kusy za měsíc. Takže papír i digitál – vždy multimediálně a s autorským obsahem.

fotoateliér

Pro naše klienty fotíme nejen produktové fotky profesionání technikou, se skly ostrými jako břitva, v rozlišení pro bigboard i ten nejmenší leták do kapsy.

grafické studio

Obaly produktů, flyery, bannery, grafické prvky na web, vizitky, rollupy, obsah pro sociální sítě, inzeráty, billboardy, citylighty, samolepky, firemní magazíny. Napadá vás ještě něco dalšího?

korporátní identita

Je třeba vás odlišit od podobných firem na trhu. Váš klient vás musí poznat ihned podle loga, vizuálního stylu, písma, barev i osobnosti majitele nebo managementu. Jednoduše vás identifikuejem.

kreativa

Kreativita, kreativa, tvoření, myšlenky, vize, nápady… Firestarter byl obdařen těmito dary opravdu hodně a rádi jich využíváme pro službu svým klientům.

marketingové strategie​

Pochopili jsme, že marketingový mix má skutečný význam ve svém základu a je třeba se přizpůsobovat požadavkům trhu. Toto je pro nás výzva, a tak jsme schopni reagovat na měnící se trendy, nákupní chování, strategie firem.

nahrávací studio

V našem nahrávacím, produkčním a masteringovém studiu Sunteem records vyrábíme autorské reklamní spoty pro rádia, TV, kina, online prostředí. Nahráváme voiceovery, tvoříme autorskou hudbu, audio logo, jingles, znělky, audioknihy, hlášky pro call centra, obchodní centra, firemní rádia a další.

obsah pro sociální sítě

Pokud potřebujete ke své prezentaci Facebook, Instagram, YouTube, Vimeo a 1.256.950 dalších sociálních sítí, pak vám můžeme nabídnout „střelivo“. Copywriting, fotky, grafiku, motion grafiku, audio, filmovou produkci – až po zákládání komunit, řízení sítí, moderování a reporty.

podcast rádio

16. let praxe na FM vlnách se musí pozitivně projevit. Umíme vysílat živě on-line i připravovat profesionální podcast v našem studiu nebo rovnou z vaší firmy. Děláme reportáže, vedeme diskuze, rozhovory. K dispozici máme profesionální moderátory.

webdesign

Pokud nepotřebuejte web jako má Amazon, pak vám postavíme dle libosti profesní prezentace, firemní stránky, hotelové weby s rezervací, platformy pro edukaci a komunity nebo… ?