Firestarter / reference

Spolupráce s Firestarter mě velmi příjemně překvapila - doslova předčila mé očekávání. 
Ať už se to týká nápadu, jak vtipně a zároveň citlivě přistupují ke komunikaci našeho kulturního dědictví, tak i výsledného filmového zpracování, které je nanaprosto na profesionální úrovni. Věřím, že marketing Firestarter nadchne pro zájem a návštěvu objektů.
Ing. Petr Šubík
Ředitel územní památkové správy
Národní památkový ústav
Líbí se mi pozitivní přístup, inovativní řešení a velmi rychlá komunikace. Co se týká samotného grafického návrhu, tak design je velmi moderní a nadčasový. Zadání bylo přesně splněno, a co víc, z Firestarter přišli s vlastními poznatky, které by se do návrhu daly aplikovat. To se ve finále také stalo, a všechny nápady byly nakonec zrealizovány.
Ing. Eva Pobudová Mgr.
manažerka marketingu a péče o zákazníky
Institut pro testování a certifikaci, a.s.
Pro naše nestandardní akce jsme hledali partnera pro realizaci, který jede na stejné vlně zábavy! Pro nás je prací bavit diváky, pro Firestarter zábava prací... Ideální spojení!
Mgr. Michal Gaja
marketingový ředitel
Golden Apple Cinema a.s.
Potřebovali jsme zavést nový brand pro naši novou řadu výrobků. Firestarter se to toho chopil a povedlo se. Grafika, videa, slogany, banery, web… to všechno šlape a lidí se těší.
Ladislav Eliáš
jednatel společnosti
Blue step spol. s r. o.
Petr je nadšený, kreativní a inovativní člověk, který vždy přinese více, než je požadováno. Jeho energie a tah na branku jsou nakažlivé. Doposud jste s Petrem spolupráci nevyzkoušeli? Chyba, chyba, chyba...
Jiří Horák
SALES DIRECTOR
SURFACE S.R.O.
Kreativita! Přišel jsem s mlhavým zadáním a vymysleli k tomu vtipný příběh, který zaujal každého. Navíc mi nabídli několik variant a dokázali jsme se tak perfektně trefit do rozpočtu. Z téhle spolupráce jsem nadšený.
Michal Koudelka
territory manager - czech republic & slovakia
w&H dentalwerk Bürmoos GmbH
Je to zatím nejlepší prezentace Lednice - vtipná, poutavá, určitě bude mít skvělé ohlasy. Ještě jednou díky, srdečně zdravím a těším se na další spolupráci.
Ivana Holásková
kastelánka - správce objektu
státní zámek lednice
Naše spolupráce s firmou Firestarter byla opravdu výborná. Osobně si moc cením iniciativního a velmi vstřícného přístupu pana Petra Kopčila.
RNDr. Josef Němý
ředitel filharmonie
filharmonie bohuslava martinů
Kreativní nápady, profesionální a rychlé zpracování, vstřícný přístup – to je Firestarter. Spolupráci s Firestarter mohu jedině doporučit.
Josef Piska
marketing manager
SYNOT TIP a.s.
Natočit divadelní záznam ve vyprodaném sálem je pořádný kumšt. Najít někoho kdo umí pracovat kvalitně a za cenu která dává smysl je malý zázrak. Jsme rádi že můžeme s tímto zázrakem spolupracovat.
Martin Zavadil
majitelk
Sleduj divadlo s.r.o.
Hledáte partnera, vlastně parťáka, který vám pomůže s jakýmkoliv projektem a posune vás dál v myšlení? Na těchto stránkách jste ho našli. Firestarter je značka, která je kreativní, inovativní a je zárukou nečekaných aktivit. Její zástupce Petr Kopčil a jeho tým se nebojí jakékoliv výzvy. Velice ráda s nimi spolupracuji.
Petra Klaudová Plachá
ředitelka poboček
Vodafone
Chtěla bych moc poděkovat Petru Kopčilovi, a jeho firmě Fierstarter za velice kvalitní práci a přístup. Jsem velice spokojená, a všem spolupráci opravdu doporučuji. Pokud chcete kvalitně odvedenou práci bez starostí, pak vyzkoušejte společnost Firestarter. Úspěch se v mém případě dostavil okamžitě.
Lenka Ovesná
majitelka
květiny z lásky
Zakládala jsem novou firmu a potřebovala jsem doslova vše, co mě bude prezentovat. Ale nejen online! Ve Firestarter vše zařídili - vymysleli název, vytvořili logo, zpracovali kompletně grafiku, vizitky, flyery až po web, který spolu aktuálně tvořme. A ten servis, který vám jako klientovi dají… Cítíte se velmi dobře. Doporučuji těm, kteří chtějí mít kvalitu.
Michaela Miklicová
majitelka
Mamiuklid
Nebaví nás nudná video reklama, ve které se vychvalují skvělé vlastnosti produktu. Máme rádi nadsázku a humor. Proto jsme hledali firmu, která by jednak pracovala profesionálně a se špičkovou technikou, nebála se neobvyklých exteriérů (jeskyně, studený horský potok), a zároveň byla schopna vymyslet vtipný scénář. Firestarter tyto požadavky po všech stránkách splnil, a navíc za rozumné peníze.
Filip Svoboda
majitel společnosti
Denta sun
Petr je kontinuální proud myšlenek a nápadů. Když s ním navážete spolupráci, tak máte dvě možnosti:

1) Pokud víte co chcete, tak mu svůj plán předneste a kousek podstupte, jelikož se začnou dít věci... No, každopádně budete mít za chvilku sice jiný, ale za to lepší a zábavnější plán

2) Pokud nevíte co chcete, nevadí. Nechte Petra, zamyslet se, přemítat, zasnít se, povídat, nadchnout se... Pokud jste také nadšeni, máte vyhráno. Pokud nejste nadšeni, zopakujte variantu č.2 dokud se také nenadchnete pro věc.

No a realizace nápadu je pak už jen pověstnou třešinkou na dortu, ale i tu Petr zvládá s bravurou.
Ing. Tomáš Truneček Ph.D.
VYDAVATEL
STOMATEAM S.R.O.