Podcast? FIRECAST

Profesionální podcast ve Zlíně? Firecast. Firestarter vám přináší možnost realizovat vaše firemní podcasty v top kvalitě.

Natáčíme v akusticky upraveném studiu, pod dozorem odborníků s desítkami let praxe. Ve studiu můžou být u mikrofonů 4 hosté, po telefonu další 2 hosté. A co jinde nenajdete – nabízíme profesionální moderátory do vašeho podcastu!

Připojit se přirozeně můžou z jakékoliv služby VOIP – tedy Skype, FaceTime, Telegram, Signal atd. Vždy ve studiové kvalitě ve formátu .wav, 24 bit / 48 kHz, včetně jingles, podkresů, možnosti vstupů po telefonu. Vše korunuje precizní mix a mastering, příprava pro publikování na celosvětové platformy Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts a mnohé další.

Podcast z hor Šumavy? Z kanceláře na kraji města? Naše studio je dle potřeb možné vyvézt a instalovat kdekoliv a natáčet i bez přímého napojení na elektrickou síť.

Dental radio StomaTeam

Firecast promo spot 2021

Ukázka podcastů studia Firestarter

logo_web_male_firecast_podcast_firestarter

Nahrát, smíchat, vydat.

Kniha knih hovoří jasně. Neřešte jak, kde nebo s kým uděláte váš podcast. Prostě zavolejte a budete ho mít.

Náš návod, jak vyrobit kvalitní podcast

Zkušenosti profesionálů

16 let na FM vlnách v českém éteru, více než 5000 dnů za mixážním pultem a mikrofonem se jednoduše musí pozitivně projevit na každém dalším projektu. Klienti říkají, že to děláme dobře a my jim, že to děláme rádi.

Půjčte si našeho moderátora

Představte si, že jste majitel firmy a potřebujete správně odprezentovat vaši jedinečnost a formu pomoci lidem. Navíc skromný introvert. Ideální kombinace pro show, že? Chápeme to, a proto nechejte vedení rozhovoru na nás.

Akusticky upravená místnost

Podcasty nahráváme ve speciálně akusticky upravené místnosti. Ten rozdíl ve zvukové kvalitě pozná opravdu každý. Pokud chcete někoho udržet dvacet minut v pohotovosti, pak mu musíte dát skutečnou kvalitu. Už se nemusíte zavírat do skříně!

4 mikrofony ve studiu

Žádné limity! Ať jste samotář se smyslem pro duchaplné monology nebo toužíte rozvíjet obchodní myšlenky v diskuzi. Speciální mikrofony pro broadcast dají vašemu hlasu charakter a ten správný rádiový "Voice of God".

Jsme tam, kde jsou posluchači

Váš vysněný podcast je hotový, 3x hurá a teď s ním rychle ven. Zkušenosti ukazují, že ve většině případů naši práci zveřejní servery třetích stran do 24 hodin. Dostaneme vás na celosvětové platformy Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts a další.

2 telefonní linky do studia

Spojte se s kým chcete. Povídejte si po telefonu s hosty z New Yorku i s posluchači z Mníšku pod Brdy. U nás můžete využít FaceTime, Skype, Telegram a mnoho dalších VOIP služeb pro spojení. Do studia vedou dvě nezávislé linky.

Studiová kvalita zvuku

Od začátku do konce, tedy end -to-end pracujeme v nekomprimovaném formátu .wav. Přirozeně stereo, 24-bit a 48 kHz, což dává zvuku skutečně dynamiku, prostor i jasnou čistotu přednesu. Ať už posloucháte na čemkoliv.

Postprodukce v nahrávacím studiu

Naše studio Sunteem records nám nabízí nekonečné zvukové možnosti. Ať už při editaci, vkládání jingles nebo, chcete-li znělek, dále podkresů, anket, rozhovorů atd. Ve studiu vzniká tedy i finální mix a mastering.

Můžeme vysílat i živě

Z jakéhokoliv místa na zemi Zemi můžeme natočit podcast i bez elektrické zástrčky. Praktické, že? Hodiny můžeme plkat na baterky. A navíc můžeme vaše vysílání i odstreamovat živě a zároveň zaznamenat pro pozdější uložení do podcastu.

A v neposlední řadě vám uděláme kafe

U nás vaří kafe Jura. Švýcar, na kterého je sakra spoleh na mlýnku i v trubkách směrem do správně nahřátého šálku. Upřímně, není to věc, která přímo ovlivní kvalitu zvuku, ale zkuste si představit tu pohodu před mikrofonem. Jodlejdýýýýý!

Tyto firmy chtějí kvalitu Firestarter

+420774744408

Firestarter s.r.o.
Mokrá I. 314
Zlín 760 01